1. REGULAMIN KORZYSTANIA Z KARTY DUŻEJ RODZINY

  W RYDUŁTOWSKIM CENTRUM KULTURY „FENIKS”

   

   

  1. Osoby uprawnione, posiadające „Kartę Dużej Rodziny” otrzymują bilety zniżkowe dla wszystkich członków rodziny (rodzice i dzieci) na seanse filmowe w wysokości:
  • 14 zł – bilety na seanse 2D
  • 16 zł – bilety na seanse 3D
  1. Rodziny objęte KDR, korzystające z płatnych, biletowanych spektakli skierowanych do młodego widza, organizowanych przez RCK „FENIKS” są uprawnieni do zakupu biletu ulgowego w cenie określonej w systemie sprzedaży na dane wydarzenie.

   

  1. Koncerty i spektakle dla dorosłych nie podlegają zniżkom KDR.
  2. W przypadku, kiedy dzieci, posiadające „Kartę Dużej Rodziny” uczestniczą w zajęciach kół zainteresowań prowadzonych w RCK obowiązuje 30% zniżki dla każdego dziecka.

  Zajęcia objęte zniżkami:

  – Taniec współczesny

  – Hip-hop
  – Grupa taneczna Dżepetto Squad


  Zniżkom nie podlegają zajęcia odbywające się w RCK „FENIKS” prowadzone przez podmioty zewnętrzne np. zajęcia baletu, tańca towarzyskiego realizowane przez Akademię Taneczno – Wokalną Kontrapunkt i Ognisko Pracy Pozaszkolnej w Rydułtowach, zajęcia realizowane w ramach projektu edukacji filmowej „KinoSzkoła”, zajęcia robotyki prowadzone przez Bricks4Kidz.

   

  1. Pracownicy RCK „FENIKS” udzielają zniżki po okazaniu „Karty Dużej Rodziny”. W systemie sprzedaży biletów RCK wprowadziło rabat oznaczony KDR, dla własnych celów statystycznych.

   

Skip to content