Dzień frelki i karlusa w ramach Dni Rydułtów

Dzień frelki i karlusa w ramach Dni Rydułtów

Wyjątkowa całonocna impreza, podczas której będziecie mogli potańczyć przy ulubionej muzyce dzięki obecności trzech dj’ów, zobaczyć dobry film i fenomenalne świetlne show oraz uczestniczyć w festiwalu kolorów, a w przerwach między zabawą zrelaksować się w naszej strefie relaksu na Tężni.

 

18:00-1:00 SILENT DISCO Z 3 DJ’ami

Silent Disco to cicha dyskoteka, ale… tylko dla osób trzecich ak sama nazwa wskazuje impreza jest cicha ale…tylko dla osób trzecich. Każdy uczestnik silent disco otrzymuje na wejściu bezprzewodowe słuchawki. Na imprezie zagra trzech DJ’i, a tym samym każdy uczestnik będzie mógł wybrać, którego DJ’a w danym momencie chce słuchać. Silent Disco to po prostu kilka imprez w jednej, która integruje ludzi lubiących różną muzykę. Co więcej, gdy poznacie na parkiecie kogoś z kim warto nie tylko potańczyć, możecie wyłączyć muzykę i spokojnie z nim porozmawiać.

WAŻNE!!! ŻEBY WYPOŻYCZYĆ SŁUCHAWKI TRZEBA MIEĆ DOKUMENT ZE ZDJĘCIEM (np. legitymacje studencką, prawo jazdy, itp)

ludzie tańczący w słuchawkach

18:00-21:00 FESTIWAL KOLORÓW

Daj się ponieść kolorowemu szaleństwu! Przyjdź ze swoimi znajomymi i wspólnie pokolorujcie się nawzajem w rytm najlepszej muzyki granej przez naszych DJów! Najważniejszym punktem Festiwalu Kolorów jest jednoczesne wyrzucanie w powietrze kolorów holi. W momencie wyrzutu nad tłumem tworzy się barwna kolorowa chmura, która po chwili opada, kolorując uczestników od stóp do głów. Przygotowaliśmy dla Was aż 9 kolorów proszków, kolorowe okulary i Bazooki CO2. Nasi DJ’e zagrają tak, abyście nawet na moment nie przestali się bawić.  

20:30 KINO PLENEROWE NA LEŻAKACH 

Wyboru seansu dokonają mieszkańcy. Zapraszamy do głosowania na fb na jeden z poniższych filmów:

  1. Green Book
  2. Na rauszu
  3. Palm Springs
  4. Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie
  5. Dzikie historie

 

22:00 FIRESHOW “We will rock you” Labareda

Fireshow można uznać za rodzaj sztuki, której podstawę stanowią umiejętności kuglarskie oraz taniec. Artyści wykonują układy choreograficzne bazujące na skomplikowanej manipulacji płonącymi rekwizytami w rytm muzyki. Taniec z ogniem to porywające widowisko pod osłoną nocy, w którym płomienie grają główną rolę. Muzyka rockowa i ogień to piekielnie dobre połączenie. “We Will Rock You” w wykonaniu grupy Labareda to nie tylko ćwieki, odważne stroje, wyrazisty makijaż i mocne brzmienie, to przede wszystkim ostry jak brzytwa fireshow pełen pasji i ognia! Rockowe show w dobrej oprawie muzycznej wypełnione po brzegi efektami pirotechnicznymi to istna uczta dla zmysłów! Z nieba poleje się żar, będzie ostro i gorąco

22:30 ŚWIETLNE SHOW “Disco forever” 

“Disco Forever” to świetna rozrywka w klimacie lat 70. Największe hity tamtych czasów, lustrzana kula, cekiny, wyrazisty makijaż i fryzury typu afro. Wszystko to w połączeniu z zabawnymi choreografiami oraz magią kolorowych świateł to gwarancja dobrej zabawy. Daj się wciągnąć w gorączkę sobotniej nocy, czeka Cię niezapomniana impreza!