plakat kinoszkola
KinoSzkoła to nagrodzona przez POLSKI INSTYTUT SZTUKI FILMOWEJ pozaszkolna forma edukacji, której głównym celem jest wsparcie w ROZWOJU KOMPETENCJI MEDIALNYCH I SPOŁECZNYCH przedszkolaków, uczniów wszystkich poziomów nauczania, a także nauczycieli i studentów Uniwersytetów Trzeciego Wieku.
Program został stworzony zgodnie z podstawą programową kształcenia ogólnego (nauczania przedmiotów: j. polski, wiedza o kulturze, wiedza o społeczeństwie, etyka, wychowanie do życia w rodzinie), co potwierdza CERTYFIKAT FILMOTEKI NARODOWEJ.KinoSzkoła to nagrodzona przez POLSKI INSTYTUT SZTUKI FILMOWEJ pozaszkolna forma edukacji, której głównym celem jest wsparcie w ROZWOJU KOMPETENCJI MEDIALNYCH I SPOŁECZNYCH przedszkolaków, uczniów wszystkich poziomów nauczania, a także nauczycieli i studentów Uniwersytetów Trzeciego Wieku.
Program został stworzony zgodnie z podstawą programową kształcenia ogólnego (nauczania przedmiotów: j. polski, wiedza o kulturze, wiedza o społeczeństwie, etyka, wychowanie do życia w rodzinie), co potwierdza CERTYFIKAT FILMOTEKI NARODOWEJ.

Zawartość merytoryczna programu KinoSzkoła sprawdzona jest przez specjalistów z Centralnego Gabinetu Edukacji Filmowej w Łodzi.
Program został objęty patronatem Ośrodka Rozwoju Edukacji.

 

DO POBRANIA :

- katalog pdf button

- karta zgłoszenia image

- karta zgłoszenia doc

 

Copyright © 2013. All Rights Reserved.